Foto: GUN PERSSON LJUSNE/Mostphotos

Vi kom in på gymnasiet!

Vilka kom in på vilka program till hösten? Västerås Tidning har listan från antagningsenheten.

  • Publicerad 15:09, 10 jul 2017

Rudbeckianska Gymnasiet

Barn- och fritidsprogrammet

Merkel Nelly Västerås

Löfgren Clara Västerås

Sörell Amanda Västerås

Hentilä Michelle Ramnäs

Lundvang Isis Västerås

Mejer Amanda Västerås

Brickman Emma Hallstahammar

Rosenberg Linnéa Hallstahammar

Dahlquist Frida Västerås

Skaffare Engla Västerås

Ågren Emma Västerås

Kaneberg Sara Västerås

Khurshid Mohamed Västerås

Rangel Miettinen Ronja Västerås

Wallner Tove Västerås

Malmström Elin Kolbäck

Stahlén Evelina Sala

Cortez Beltran Daniel Enrique Västerås

Pettersson Linnéa Västerås

Corlin Emma Västerås

Leek Lojsa Västerås

Stillman Maja Skultuna

Johansson Emma Hallstahammar

Omer Amin Västerås

Najafi Mohammad Reza Hallstahammar

Franzén Tova Västerås

Hussein Hussein Västerås

Sangö Emil Västerås

Burgström Emil Västerås

Solomon Delina Ramnäs

Al-Ani Fatima Surahammar

Ali Farhiya Västerås

Backman Michelle Västerås

Al-Jebori Mäläk Västerås

Carlsson Ida Västerås

Jallow Sulayman Västerås

Hassan Ramla Ahmed Västerås

Dabiri Oskooei Ali Västerås

Kristiansson Moa Bålsta

Berglund Ronja Norberg

Rüttjerott Linnea Sala

Blom Malin Västerås

Häggqvist Linus Västerås

Kämpenberg Thelin Frida Kolbäck

Bashour Amjad Västerås

Hakimi Fahim Skultuna

Pettersson Lowa Västerås

Bennis Samya Ali Ali Västerås

Humanistiska programmet

HALLENSTVEDT THEA Köping

Forsström Wigren Moa Härnösand

Krol Natalia Ramnäs

Paananen Ida Surahammar

Petersson Kate Västerås

Nygård Tova Köping

Umell Natalie Hallstahammar

Tarkpea Ella Västerås

Lovén Rolén Nora Skinnskatteberg

Kjærsgaard Emma Västerås

Wrigsell Matilda Skultuna

de Oliveira Bianca Västerås

Maglajlic Nicholas Västerås

Panes Sandoval Noelia Västerås

Stolt Morgan Västerås

Mahamed Suad Västerås

Afrah Safiyo Abdi Västerås

Palm Langefalk Alma Krylbo

Åteg Linnea Eskilstuna

Beck Johansson Hanne Brunflo

Chau Jenny Sundsvall

Naturvetenskapsprogrammet

Szabo Gellért Västerås

Martinsson Anna Västerås

Juszczyk Maria Västerås

Ali Aleeza Surahammar

Silvestrova Liliana Västerås

Andersson Klara Västerås

Cederlund Lydia Västerås

Davidson Thomas Västerås

Claesson Ida Västerås

Holmgren Maja Västerås

Akimova Daria Västerås

Gregefalk Ebba Västerås

Walther Julia Västerås

Razwana Raisa Västerås

Törnberg Oliver Kvicksund

Frödin Alice Västerås

Stenlund Joacim Västerås

Hassanpour Nicole Västerås

Hallgren Vendela Västerås

Claesson Emma Västerås

Holmberg Karolin Västerås

Perdaod Liva Västerås

Qiu Julia Västerås

Shamsadova Amina Västerås

Irwin Jesper Västerås

Darwesh Muhammad Hilan Västerås

Sjölund Isabel Västerås

Fredriksson Engla Västerås

Bergman My Västerås

Shahwaz Surayn Västerås

Harrström Elsa Västerås

Modarresi Nejad Tina Västerås

Ahlström Alva Västerås

Assmund Julia Västerås

Hung Ida Västerås

Yehya Solivan Västerås

Rassooli Tilehnovi Armin Västerås

Bysell Saga Västerås

Josephsson Elias Hallstahammar

Rastin Ida Västerås

Haider Casper Västerås

Holmberg Jonathan Västerås

Tilling Alva Skultuna

Nyberg Evelina Västerås

Ekengren Johanna Västerås

Henriksson Ella Västerås

Wikström Denice Västerås

Grönberg Astrid Västerås

Henriksen Gorm Västerås

Chaosuan Jiranan Västerås

Skage Isabella Västerås

Erikols Johan Västerås

Bergsmo Laetitia Helene Västerås

Mohamed Samia Västerås

Yosef Lisa Sala

Martinsson Einar Västerås

Cronqvist Anna Västerås

Omar Lewend Västerås

Kvick Hannah Västerås

Narving Filip Västerås

Sandberg Pedersen Joaqim Västerås

Johansson Alice Västerås

Ingstedt Albin Västerås

Tarkpea Axel Västerås

Karlsved Marcus Västerås

Mousa Arious Västerås

Zozan Aryan Västerås

Jerregård Ella Västerås

And Almerstedt Julia Skultuna

Borg Edvin Västerås

Faiz Sarbaset Västerås

Duvkär Albin Västerås

Cederholm Louise Västerås

Seleskovic Irma Västerås

Krishna Kumar Rithu Västerås

Velica Alexander Västerås

Agovic Anel Västerås

Karlsson Maya Västerås

Demetriades Philip Västerås

Shafaat Delaram Västerås

Stenlund Wilhelm Västerås

Wennberg Maria Västerås

Gülen Enisa Västerås

Azo Torres Nicole Natalie Västerås

Ghanbarzadeh Zahra Västerås

Nielsen Moa Västerås

Yousef Sabah Abanob Västerås

Skoglund Johanna Västerås

Nilsson Anton Västerås

Merza Sandra Västerås

Rautio Johanna Helena Västerås

Noural-Din Barin Västerås

Eklund Max Västerås

Abdulrahman Somaiya Västerås

Mirpolatova Sidora Surahammar

Lam Marcus Västerås

Haque Youmna Västerås

Andersson Arvid Västerås

Aspitman Lava Västerås

Dahl Linnéa Västerås

Källarsson Meja Västerås

Khalif Yahia Västerås

Weice Sandra Västerås

Bashour Akram Västerås

Tenggren Ebba Västerås

Jönsson Anna Västerås

Undvall Sara Västerås

Åström Viktor Västerås

Fröjd Sofie Västerås

Koxha Bleona Västerås

Alin Hilowle Abdukadir Västerås

Di Giovanni Oscar Västerås

Kiessler Maximilian Västerås

Josefsson Gabriella Västerås

Tsehaye Sendel Västerås

Phaengsap Natthicha Västerås

Ahmed Iqra Västerås

Scheibe Axel Västerås

Gökmen Gabriella Västerås

Jastrzebski Alexander Västerås

Lindström Johannes Västerås

Al-Mashat Yosef Västerås

Haghmoradi Ava Västerås

El Hajj Nabil Västerås

Tajik Nesar Västerås

Marshall Pamela Västerås

Hadzic Adis Västerås

Vacchi Ebba Västerås

Eriksson Jonna Skultuna

Olaison David Västerås

Willefors Elias Västerås

Molokomme Alm Johanna Västerås

Gateka Dave Västerås

Faiq Salih Lasse Västerås

Andersson Adam Västerås

Rudervall Andreas Västerås

Husein Abdelmohmen Västerås

Farah Najah Mohamud Västerås

Jablonski Vincent Västerås

Hodik Gabriel Västerås

Nordvall Benjamin Västerås

Norling Albin Västerås

Larsson Felix Västerås

Weldegabr Yerusalem Hailezgi Västerås

Akrawi Adam Västerås

Ibrahim Ishak Västerås

Lagerbäck Forsgren Gustav Västerås

Turunen Lucas Västerås

Altangerel Tamir Västerås

Ek Mohamad-Bader Hallstahammar

Boström Jesper Västerås

Omar Karin Västerås

Khazzoum Gabi Västerås

Al-Khayyat Shakir Västerås

Rizko Ammar Västerås

Ahmed Adna Fowzi Västerås

Shanle Hamdi Västerås

Ohanjan Emelie Västerås

Navari Alireza Västerås

Abdimalik Radwan Habil Västerås

Karimi Yasin Västerås

Karim Aziz Agrin Västerås

Mohamed Sabrin Abdi Västerås

Melhem Rami Västerås

Sjögren Ehlin Joakim Västerås

Heidari Mohammad Reza Västerås

Haddad Nouryana Borgholm

Afzali Hamidullah Västerås

Pind Kalle Västerås

Saeed Anas Salem Saleh Västerås

Hosseini Mujtaba Skultuna

Loulou Nour Västerås

Retzman Allis Kvicksund

Falkland Anna Västerås

Lindholm Björn Västerås

Swanberg Henrik Västerås

Österholm Oscar Västerås

Fröberg Axel Västerås

Koskela Jimmy Kolbäck

Sheikomar Yekbon Västerås

Carlsson Tobias Västerås

Isakson Lindquist Linn Västerås

Ekk Munzer Hallstahammar

Sahlqvist Simon Västerås

Berglind Tobias Västerås

Thorildsson Sebastian Västerås

Tashtamirov Dzjamal Västerås

Tavakoli Alan Västerås

Özer Jakob Västerås

Nylund Oskar Västerås

Ebenholm Jonatan Västerås

Mala Said Shappal Västerås

Thane Edvin Västerås

Burak Henno Ahmed Hallstahammar

Börgesson David Västerås

Samhällsvetenskapsprogrammet

Ulveström Julia Västerås

Leindal Sofia Västerås

Olofsson Karin Västerås

Svärd Frida Västerås

Enarsson Thelma Västerås

Eirefors Sara Västerås

Sivén Emmy Surahammar

Hajar Isra Hallstahammar

Pettersson Jakob Västerås

Vikman Sanna Sala

Brodin Tilda Västerås

Engström Elsa Surahammar

Andersson Tilda Västerås

Kallunki Leo Hallstahammar

Hassel Elin Surahammar

Marrouki Sara Västerås

Bertils Gustavsson Matilda Västerås

Alsing Linn Hallstahammar

Löfquist Elsa Västerås

Tapper Elin Västerås

Bulin Emma Västerås

Björklund Elsa Västerås

Hedenskog Emil Västerås

Pettersson Ida Surahammar

Rodriguez Virginia Skultuna

Eriksson Linn Västerås

Fall Hanna Kvicksund

Johansson Ellinor Västerås

Kiiveri Eriksson Lillith Västerås

Lejon Samuel Västerås

Sundberg Matilda Västerås

Mellberg Jessica Västerås

Rinneby Adam Västerås

Söderman Linnéa Västerås

Bredesson Alexander Västerås

Viklund Emelie Västerås

Olsson Lisa Västerås

Kurtovic Elma Västerås

Ångström Emelie Västerås

Haci Mohammad Pelin Sala

Nicolaides Isabelle Skultuna

Balikosa Kathy Sala

Reisten Isak Västerås

Liljeros Jennifer Västerås

Halldestam Johanna Västerås

Östman Agnes Västerås

Frisk Therése Västerås

Fagerström Lovisa Ramnäs

Kvist Anton Västerås

Tiston Julia Västerås

Olsson Ida Västerås

Wejskog Julia Västerås

Olsson Julia Västerås

Collén Esther Västerås

Enqvist Ester Västerås

Chapman Linn Västerås

Wallin Elliot Västerås

Estelli Alice Hallstahammar

Pettersson Julia Västerås

Al-Jawala Narjis Hotheifa Abda Hallstahammar

Kazim Ayat Västerås

Arriaza Hult Lydia Surahammar

Björkman Stina Västerås

Gerges Elias Västerås

Strandberg Walter Västerås

Al-Jawala Zainab Hotheifa Abda Hallstahammar

Nilsson Emma Västerås

Bergman Fredrik Västerås

Redin Jezzica Västerås

Lindblom Tyra Västerås

Belin Adam Västerås

Nore Alida Västerås

Mustafa Raman Västerås

Iteriteka Daniella Hallstahammar

Stendal Amanda Västerås

Haglund Oscar Västerås

Lundberg Mathilda Västerås

Sköld Julia Västerås

Gebrgiorgis Lady Haset Västerås

Moradi Niki Västerås

Karlsson Nässén Dennis Västerås

Berglund Emilia Västerås

Nilsson Moa Västerås

Raef Fakher Lara Västerås

Shamal Mohammad Karin Västerås

Holst Max Surahammar

Helsing Tejne My Västerås

Thelin Oskar Västerås

Larsson Isabella Västerås

Häggman Paulina Västerås

Molander Julia Västerås

Söder Clara Västerås

Genc Estélan Västerås

Gunnesson Wille Västerås

Stjernvall Louise Västerås

Skottheim Nils Västerås

Marcos Melissa Västerås

Bergman Olle Västerås

Wirsäll Ella Västerås

Ali Fardowsa Västerås

Eriksson Hannes Västerås

Gottberg Kajsa Västerås

Koxha Lorita Västerås

Mahdi Abdullahi Siham Västerås

Soysal Emine Västerås

Wiberg Smilla Västerås

Bouillet Gonzalez Jonathan Surahammar

Johansson Alex Västerås

Muhsen Hamad Ala Västerås

Jäderberg Rönnlund Gabriel Västerås

Pettersson Linus Västerås

Englund Patrick Surahammar

Kerdman Sofia Skultuna

Vera Tranquada Oliver Västerås

Ahmed Abdirahman Västerås

Wårheden Sara Västerås

Löfgren Bolin Frida Skultuna

Yüksel Zal Ferhat Hallstahammar

Omerovic Nelda Västerås

Widerberg Gustav Västerås

Fäst Felicia Västerås

Ullberg Alice Västerås

Grimaldi Angelina Västerås

Maqsodi Farzin Västerås

Persson Gustav Västerås

Pettersson William Surahammar

Törngren Elina Västerås

Eriksson Nathalie Västerås

Jonsson Wilma Surahammar

Barnelius Edwin Västerås

Mbiriza Noela Skultuna

Jakobsson Norrgård Maja Västerås

Mellinger Tilda Västerås

Waheliye Ismail Västerås

Kaipainen Forsberg Evelina Västerås

Al-Hakim Sajad Västerås

Fallbrink Isabelle Västerås

Lundgren Clara Västerås

Aldrén Amanda Västerås

Said Salah Nasra Västerås

Österberg Kelvin Västerås

Ibrahim Mamma-Hassan Asma Västerås

Izzeddin Ilaf Västerås

Omarov Adlan Västerås

Öberg Jennifer Västerås

Rosenbrant Vanessa Västerås

Öfverberg Truls Västerås

Hinders Rasmus Västerås

Maher Matti Magdolien Västerås

Balajo Lamin Västerås

Mouazzen Sara Västerås

Krusell David Västerås

Mohamed Salma Surahammar

Aulin Oliver Västerås

Flodström Jonatan Västerås

Suljicic Merisa Västerås

Kraft Jasmine Västerås

Jahn Maximillian Västerås

Wall Jonathan Västerås

Andersson William Västerås

Mohammad Ali Sakina Surahammar

Nabavi Seyed Armin Västerås

Khedher Mina Västerås

Mohamed Abdirahman Mahamud Västerås

Mostafa Niar Västerås

Amini Naser Västerås

Ahmed Falis Jamac Västerås

Heikki Ebba Västerås

Rodriguez Holmberg Oliver Mateo Surahammar

Sandvik Marcus Västerås

Zetterberg Ida Västerås

Brewitz Johan Surahammar

Tapper Kevin Västerås

Azzo Christian Västerås

Bäckström Adrian Västerås

Al-Zuhairi Omar Västerås

Lönn Robin Västerås

Könberg Eliott Västerås

Ahmed Mahmud Skultuna

Engström Gustaf Västerås

Rönnholm Linus Västerås

Shamsutova Nicole Västerås

Chivi Chavez Eric Västerås

Rocabado Burlin Elias Västerås

Mankonen Pettersson Christian Västerås

Ahlbin Max Kvicksund

Abdihakin Abdirahman Mohamed Skultuna

Sandström Jesper Västerås

Karlsson Jonas Kolbäck

Namrud David Västerås

Olsson Victor Västerås

Bektas Liam Västerås

Omarov Bilal Västerås

Carlforsska Gymnasiet

Estetiska programmet, Bild- och formgivning

Wikström Feline Strömsholm

Dimberg Heiskanen Alva Kolbäck

Sihvonen Julia Hallstahammar

Lindblom Ida Sala

Ohvo Ida Västerås

Åkerlind Jonatan Västerås

Hemborg Wilma Västerås

Sjöqvist Dahlberg Saga Västerås

Larsson Ebba Västerås

Bergman Rasmus Sala

Rivera Chinchilla Leonardo Köping

Sjöström Frida Skultuna

Kazanchian Lory Västerås

Cassé Selda Köping

Sundstrand Cassandra Sala

Rodin Louise Västerås

Kempe Vanessa Hallstahammar

Rosenberg Emilia Västerås

Lind Cornelia Falun

Estetiska programmet, Dans

Karlsson Jessica Sala

Eriksson Joyce Catalina Månkarbo

Saxlund Sofia Sala

Forsgren Lina Enköping

Andersson Felicia Vitå

Pettersson Embla Enköping

Marticki Lydia Västerås

Raihle Maria Västerås

Bernier Antonia Bålsta

Hamsund Matilda Enköping

Lindfors Wilma Västerås

Angbäck Jakob Kolsva

Estetiska programmet, Estetik och media

Åström Linnéa Västerås

LJUNG MOA Kolsva

Mörk Emilia Västerås

Eriksson David Västerås

Nilsson Victoria Västerås

Bromé Rasmus Västerås

Leijonhufvud Axel Sala

Sonfors Ida Enköping

Estetiska programmet, Musik

Lundkvist Ingrid Västerås

Olsson Emilia Sala

Molnar Nicole Hallstahammar

Engström Ella Fagersta

Berglund Tove Västerås

Åhlander Karolina Strängnäs

Arnstjerna Daniella Västerås

Espling Isa Västerås

Nyström Sandin Nathalie Sala

Persson Malin Västerås

Björkdahl Tilde Köping

Engkvist Philip Fagersta

Sandström William Hallstahammar

Wernöe Alias Västerås

Eriksson Linn Köping

Karlsson Casper Bålsta

Eriksson Tin-Tin Sala

Silva Cecilia Västerås

Estetiska programmet, Teater

Laning Cornelia Skultuna

Åhlén Lundqvist Wilma Västerås

Ryn Yolanda Västerås

Fransson Beatriz Köping

Olsson Ulrika ÄNGELSBERG

Afferdal Alexandra Västerås

Eriksson Madeleine Västerås

Jakobsson Linnea Västerås

Jakobsson Amanda Västerås

Palm Alfred Västerås

Anderberg Wallin Tova Riddarhyttan

Grössing Ronja Kolbäck

Storfors Hilda Köping

Lindgren Minja Enköping

Berg Andersson Elin Västerås

Hulth Sinna Hallstahammar

Bertilsson Engstrand Lukas Västerås

Nilsson Klara Fagersta

From Lukas Västerås

Brikell Ekblad Tea Örebro

Vilhelmsson Ludwig Göteborg

Sharif Abdi Saad Enköping

Hantverksprogrammet, Frisör

Sjölander Sofia Västerås

Sörman Selma Sala

Lantz Ronja Sala

Johansson Emma Sala

Lindholm Linette Hallstahammar

Larsson Ida Västerfärnebo

Castillo Hazel Sjögren Fjärdhundra

Hantverksprogrammet, Stylist

Indersons Amanda Västerås

Blomstrand Tilde Västerås

Järvenpää Evelin Virsbo

Olah Alice Västerås

Järvenpää Tishara Virsbo

Lindell Sofie Västerås

Hansen Lindberg Hanna Hofors

Sarhang Karen Eskilstuna

Nilsson Emma Västerås

Johansson Alva Stora Sundby

Stevenson Casey-Anne Norberg

Sandberg Emilia Köping

Pettersson Evelina Bålsta

International Baccalaureate

Toresäter Matilda Enköping

Dymle Carolina Västerås

Johnsen Ian Västerås

Mohamed Hashim Muse Västerås

Cort Felix Västerås

Källgren Sandra Sala

Söder Iza Köping

Salehi Mobin Västerås

Sayegh Yorgi Enköping

Hansen Olle Enköping

Nuikina Daria BRO

Khare Kumaril Harish Ludvika

Vaupotic Holmqvist Emma Västerås

Lagumdzija Alen Enköping

Ryman Julia LULEÅ

Samhällsvetenskapliga programmet

Lindh Sandra Västerås

Frank Stina Skultuna

Stenstrand Hannah Västerås

Fahlén Max Skultuna

Phunphan Arunee Västerås

Prnjavorac Selma Köping

Arntsen Liam Västerås

Nordlund Eggesjö Astrid Västerås

Juvas Mariana Eskilstuna

Eriksson Markus Skultuna

Törngren Tea Västerås

Leyendecker Melissa Surahammar

Rosvall Carolina Västerås

Morjan Robena Västerås

Solomon Saron Ramnäs

Mähler Cornelia Surahammar

Lidén Emma Krylbo

Hajjar Miriam Västerås

Hallström Kassim Shadie Västerås

Kasem Bilal Bakri Västerås

Wahlström Jessika Västerås

Ehsani Mahdi Västerås

Dadadottir Dilja Västerås

Larsson Simon Västerås

Axelsson Amanda ARBOGA

Nordström Max Västerås

Ainab Cabdiraxman AbdiSalam Västerås

Grönlund Jasmine Västerås

Fars Shahab Västerås

Olsson Agnes Enköping

Nyman Ludwig Bålsta

Vård och omsorgsprogrammet

Gahnström Carl Surahammar

Ramberg Tobias Västerås

Karlsson Linus Västerås

Jansson Alexandra Västerås

Pirttinen Louise Surahammar

Shmun Arkan Sara Västerås

Yakoo Dani Västerås

Strandell Winona Västerås

Haapala Linn Fagersta

Yosef Ragda Mazen Västerås

Järn Bersán Tora Sala

Hussen Rahma Sala

Yotthiphana Sahatsawat Västerås

Alkhoury Nicole Västerås

Al-Okbi Shahad Firas Ibrahim TORSHÄLLA

Bång Mattsson Kevin Västerås

Issa Zeina Västerås

Gebreziabeher Joliana Surahammar

Goria Josef Västerås

Andersson Whilma Västerås

Andersson Moa Västerås

Dimberg Moa Sala

Qhasemi Sayed Habib Surahammar

Andersson Ludwig Västerås

Ghanizadeh Donia Västerås

Rezai Ayat Västerås

Abdirahman Hibaq Khadar Västerås

Bytyqi Bleona Västerås

Jonsson Ida Köping

Shuwaili Alsajjad Västerås

Baker Sheima Västerås

Goriel Bella Västerås

Rrethi Lindita Norberg

Wahlström Fridfeldt Anna Västerås

Taheri Mohammedzia Västerås

Hahrska Gymnasiet

Bygg- och anläggningsprogrammet

Fransson Moa Västerås

Gull Ebba Västerås

Carstinge Robin Skultuna

Vuorensyrjä Ellinor Västerås

Juhlin Viktor Västerås

Rydell Marcus Västerås

Larsson Joakim Västerås

Norman Hedlund Josefine Skultuna

Ström Axel Enköping

Granberg Max Västerås

Rosenlöv Jens Kolbäck

Carlsson August Sala

Johansson Persson Emil Västerås

Norman Jonathan Västerås

Lindström Hampus VAXHOLM

Månegarm Ludwig Västerås

Svensson Daniel Västerås

Brokvist Noel Västerås

Karhula Emilia Västerås

Wiljebrand Noel Västerås

Kjellberg Isak Västerås

Fredriksson Felix Västerås

Elfving Malte Västerås

Johansson Leo Västerås

Sjöberg Alexander Västerås

Fredriksson Viktor Västerås

Rosén Rasmus Västerås

Värnberg Filip Västerås

Jonsson Anders Västerås

Ovesjö Sebastian Skultuna

Ekström Emil Västerås

Jonsson Dennis Västerås

Kisembo Oscar Hallstahammar

Östling Elias Västerås

Lundaahl Alexander Kolbäck

Åhrén Lukas Västerås

Lindelöf Hannes Västerås

Edvardsson Joakim Västerås

Van Den Berg Joar Västerås

Lindgren Hampus Surahammar

Engman William Västerås

Teodorsson Noah Västerås

Elfström Douglas Västerås

Lindgren Pontus Västerås

Hedling Kevin Västerås

Välimäki William Västerås

Harnesk Sebastian Västerås

Osman Abdullahih Ahmed Västerås

Saliba Sargon Västerås

Fredriksson Adrian Sala

VVS- och fastighetsprogrammet

Öberg Linn Surahammar

Lundin Jonas Västerfärnebo

Dunder Kid Västerås

Wrethman Lucas Västerås

Andersson Pontus Västerås

Johansson Max Västerås

Hammervold Jonathan Väddö

Johansson Kasper Västerås

Aden Amin Västerås

Skogman Rasmus Hallstahammar

Öblom Peter Enköping

Holm Hampus Västerås

Mohammad Abou Dylan Västerås

Snitka Ernestas Västerås

Dadayan Hayk Surahammar

Ståhlbrand Elias Västerås

Cederlund Hampus Västerås

Johansson Emil Västerås

Antonian Daron Västerås

Edströmska Gymnasiet

Fordons- och transportprogrammet

Fagerlund Kevin MARIEHAMN ÅLAND

Lundberg Ellen Västerås

Pettersson Hampus Enköping

Wallinder Willhelm Västerås

Lundin Tuvfa Enköping

Sevon Alexander Surahammar

Augustsson Anton Fagersta

Lemström Gustav Västerås

Wallinder Wincent Västerås

Björk Oscar Västerås

Broliden Anton Surahammar

Hjalmarsson Rasmus Västerås

Persson Anton Hallstahammar

Aase Evelina Västerås

Janevald Carl Västerås

Enlund Martin Västerås

Säteri Carlsson Oscar Hallstahammar

Machacny Mickael Västerås

Rehn Villemo Sala

Andersson Pontus Västerås

Gustafsson Elsa Enköping

Jansen Hampus Ramnäs

Härentorp Selma ALINGSÅS

Larsson Carl Västerås

Nilsson Julia Strömsholm

Brobäck Filip Västerås

Vendlegård Viktor Västerås

Borg Douglas Västerås

Brewitz Adam Surahammar

Hemström Jonathan Fagersta

Mäkelä Micke Surahammar

Dahlberg Max Västerås

Wahlroos Ferman Västerås

Fadhil Fadhil Mohammed Fadhil Västerås

Lindkvist Simon Kolbäck

Blom Isak Hallstahammar

Strandlund Daniel Hallstahammar

Karlsson Marcus Västerås

Lövgren Gustav Västerås

Malmkvist Oskar Ramnäs

Broman Selnes Felicia Västerås

Sjöstedt Oliver Västerås

Said Mohamed-Amin Abdisade Västerås

Solomon Sham Ramnäs

Badri Deshwar Västerås

Hammarström Alexandra Kolbäck

Bäckström Fabian Västerås

Ahmad Rawan Kolbäck

Johansson Hans Västerås

Englund Hampus Västerås

Mörlin Emil Västerås

Nilsson Cornelia Skultuna

Sjöberg Cassandra Fagersta

Barrera Leiva Marco Västerås

Eriksson Åkerblom Roy Västerås

Göthlin Ronny Sala

Vinsa Lukas Hallstahammar

Kwiecien Dennis Västerås

Riksantagning, Flygteknik

Stjärnfelt Lucas Eckerö

Forsberg Alexander Norberg

Dabrowski Bååth Jens Göteborg

Berg Dennis Eskilstuna

Lott Jonas Gotlands tofta

Marzari Lian Odensbacken

Hedman Andorn Jonathan Uppsala

HERRGÅRD SIMON Köping

Blomqvist Karl JÄRPÅS

Amer Yosef ÅKERSBERGA

Nisula Karlsson Oliwer Köping

Sanfridsson Emanuel Västerås

Halac Amil Västerås

Morris Samuel Västerås

Kling Elias KUNGSÄNGEN

Cronenskiöld Linus JOHANNESHOV

Hedblom Samuel KUNGSÄNGEN

Cederholtz Emma KUNGSÄNGEN

Ceponis Augustinas TYRESÖ

Lindén Lucas KRISTINEHAMN

Slokan Myhr David Västerås

Malk Aram Strängnäs

Ernst Alexander HAMMERDAL

Holmberg Widja Daniel TROLLHÄTTAN

Holm Julia SUNDBYBERG

Persson Tobias LÖVESTAD

Vikblom Sven Västerås

Andersson Ylva ÄLGARÅS

Rezaei Samane JÄRFÄLLA

Wijkmanska Gymnasiet

El- och energiprogrammet

Berglund Gustaf Västerås

Rahimi Vahid Västerås

Mjörning Hannes Västerås

Tordendal Tim Enköping

Goos Jakob Västerås

Eriksson Agust Hallstahammar

Hussein Nur Abdulahi Hallstahammar

Westermark Lucas Enköping

Kalmerlind Elliot Eskilstuna

Andersson Jesper Västerås

Hasssan Hussein Ibrahim Västerås

Lidén Kasper Västerås

Paramio Nicholas Västerås

Nur Nuradin Abdullahi Västerås

Ahmed Anas Västerås

Taher Alend Fagersta

Lindström Rasmus Ramnäs

Bahar Sam Västerås

Sjöstedt Simon Västerås

Kamal Adel Västerås

Al-Rekabi Mohammad Köping

Rezaei Rohullah Uppsala

Norman Alexander Västerås

Industriprogrammet

Andersson Ronja Kolbäck

Warda Jamil Västerås

Didriksson Gabriel Virsbo

Gustafsson Markus Västerås

Sumann Henrik Virsbo

Törmä Rainer Hedman Enköping

Kapidzic Nihad Enköping

Engelberg Denise Strömsholm

Farid Esteifo Jakob Köping

Teknikprogrammet

Dahlberg Adam Västerås

Svensson Adam Västerås

Larsson Alice Västerås

Asplund Marcus Västerås

Eklund Erik Västerås

Schröder Juan Pablo Västerås

Hjortsberg Carl Skultuna

Pettersson Herman Västerås

Svärd Simon Hallstahammar

Bergman Jonatan Västerås

Sahlin Viktor Kolbäck

Åman William RANSTA

Eriksson Sebastian Skultuna

Lindqvist Samuel Sala

Labus Tijana Köping

Henriksson Pontus Västerås

Folkesson Tova Sala

Becerra Pettersson Diego Västerås

Eh Htaw Boe Västerås

Vestlund Ullberg Simon Västerås

Höök Kevin Västerås

Palfelt Vincent Skultuna

Lundgren Carl Västerås

Hörnqvist Linus Enköping

Göthe William Hallstahammar

Metsmaa Gustav Västerås

Karim Aziz Dahen Västerås

Rahmström Albin Virsbo

Amin Josef Västerås

Al-Ani Abdulraheem Surahammar

Sandberg Emelie Sala

Bredinger Erik Montes Enköping

Adiljan Batur Västerås

Pettersson Jesper Skultuna

Malki Jennifer Västerås

Al-Zubaidi Thoalfikar Enköping

Lipponen Hampus Västerås

Abdulkareem Karwan Hushyar Abdulkareem Eskilstuna

Krödel Noel RANSTA

Tronestam Julia Enköping

Ibrahim Mudar Västerås

Karlsson Andersson Hugo Västerås

Westergren Larsen Emil Västerås

Ülger Rabi Västerås

Ghura Norma Västerås

Hamie Ali Västerås

Sulaiman Arafat Västerås

Kanku Richard-Badibanga Västerås

Al Hasan Sulaiman Västerås

Pettersson Klaar Axel ALVSBORG BORÅS

Widénska Gymnasiet

Barn- och fritidsprogrammet

Vesterlund Lucas Västerås

Sundqvist Viktor Hallstahammar

Groth Emil Hallstahammar

Vesterlund Emil Västerås

Westberg Ellen Fagersta

Karlberg Elin Västerås

Westman Melker Västerås

Antonsson Elin Västerås

Correa Faustini Renan Västerås

Olofsson Albin Västerås

Häggström Samuel Västerås

Pettersson Hanna Västerås

Bastås Bergström Eddy Fagersta

Chaiphring Yotsaphong Hallstahammar

Mcgregor Elijah Västerås

Edlund Anton Västerås

Löfstrand Robin Strömsholm

Carlsson Arvid Västerås

Spång Fanny Sala

Engbom Jesper Västerås

Kandell Albin Västerås

Lööv Lovisa Sala

Hellström Elin Västerås

Edberg Mäkinen Oliver Bålsta

Ekbäck Simon Västerås

Colella Jordan Västerås

Willefors Engla Västerås

Ekonomiprogrammet

Dinda Ignas Västerås

Harlestedt Ida SOLLEFTEÅ

Skoog Joanna Västerås

Öst Anton Västerås

Jutström Clara Köping

Niemelä Linn Västerås

Ekmyr Saga Uppsala

Isaksson Colin Västerås

Baresic Gustav Västerås

Väkiparta Ella Västerås

Lindblad Laura Västerås

Malm Viktor Västerås

Andersson Adam Västerås

Johansson Elvira Västerås

Holmström Hugo Västerås

Hellmyrs Anton Hallstahammar

Väisänen William Västerås

Nygård Andreas Västerås

Johansson Emma Sala

Canolli Gent Skultuna

Ullsten Granlund Isac Sala

Owesten Viktor FORSHAGA

Al Shebli Fahad Skultuna

Hammer Viktor GUSTAVSBERG

Wikgren Julia Västerås

Andersson Adam Västerås

Palmgren Olivia Västerås

Nyström Maja Västerås

Hedman Samuel Västerås

Björk Filip Västerås

Fadulelmula Shehab Västerås

Kempe Sjödin Filip Kvicksund

Persson William Västerås

Siwert Simon SKÖVDE

Naturvetenskapsprogrammet

Blomqvist Jesper Kvicksund

Wallenius Elsa Västerås

Hellgren Emelie Västerås

Siberg Linnea Västerås

Aldén Emma Västerås

Lindgren Maria Västerås

Danarp Ida Västerås

Persson Anton Västerås

Salomaa Tiffany Hallstahammar

Iversen Evelina Västerås

Hedlund Hampus Sala

Hedman Josefine Västerås

Ledin Liam Västerås

Ekh Matilda Västerås

Ziebeil Björn Västerås

Lindblom Rasmus Västerås

Nordlund Emmy Sala

Eriksson Jonna Västerås

Svartsgård Gustav Västerås

Nordström Lovisa Västerås

Johansson Astrid Västerås

Lennartsson Gabriel Sala

Käck Andersson Wilma Västerås

Bassi Samuel Västerås

Nordqvist Sara SPÅNGA

Salomaa Vanessa Hallstahammar

Neidenmark Niclas Västerås

Niklasson Elias Västerås

Rönnings Sofia Sala

Näslund Andreas Västerås

Nyström Elma Västerås

Jonsson Emil Västerås

Lindfors Mattias Västerås

Andersson Rasmus Västerås

Sjödin Anton Västerås

Persson Siri Västerås

Abdulkadir Abshir Safiya Skultuna

Rydberg Ebba Västerås

Rolandsson Gustav Västerås

Wedholm William Västerås

Nordin Jakob Västerås

Wiberg Nellie RANSTA

Flamborg Beata Västerås

Ridderstolpe Carl Västerås

Fisher Eric Västerås

Forsberg Viktor Västerås

Pettersson Duong Kevin Västerås

Åsberg Cornelia Västerås

Koskela Kvarneus Andreas Västerås

Helfridsson Hugo Västerås

Gustafsson David Västerås

Samhällsvetenskapsprogrammet

Fritz Tikkanen Julia Västerås

Lindberg Hilda Västerås

Danarp Emma Västerås

Moberg Alva Västerås

Kallin August Västerås

Åberg Victoria Västerås

Klint Isabella Västerås

Asp Hanna Västerås

Ahlgren Anton Västerås

Claesson Ida Västerås

Åkerberg Felix Västerås

Bytyqi Gentiana Västerås

Alagöz Servan Västerås

Wilson Ella Strömsholm

Wernryd David Västerås

Grönlund Jakob SOLLEFTEÅ

Roos Matilda Västerås

Ulegård Lovisa Västerås

Thunell Adam Västerås

Nilsson Moa Västerås

Wahlström Matilda Västerås

Anvemyr Ellen Västerås

Oskarsson Maja Västerås

Skoglund Linn Västerås

Söderberg Elias Surahammar

Sultan Sier Västerås

Colmet Melvin Västerås

Rytterström Linus Västerås

Östlund Rödlund Hugo Västerås

Feltendal Julia Västerås

Slagstedt Wilma Västerås

Blomqvist Viktor Kvicksund

Holst Hansson August Västerås

Steen Viktor Västerås

Cevik Marcel Västerås

Eriksson Melker Västerås

Stålhammar Madeleine Västerås

Pettersson Elvira Västerås

Elaies Nor Västerås

Gabrielsson Victor Surahammar

Öberg Leo Västerås

Holmer Beatrice Västerås

Sjökvist Emil Kvicksund

Edberg Mäkinen Benjamin Bålsta

Juhlin Eric Västerås

Widegren Rasmus Västerås

Olivensjö Sebastian Surahammar

Malasagna Barchéus Fannie Västerås

Lövgren Albin Surahammar

Nordmark Filippa Västerås

Holmström Julia Västerås

Holmberg Julia Västerås

Clase Albin Västerås

Bråthe Fanny Västerås

Lindberg Alma Västerås

Hussin Dube Soriti Västerås

Andersson Theodor Västerås

Ondracek Filip Västerås

Ekholm Ellen Västerås

Stillman Hanna Västerås

Mellinger Hannes Västerås

Kivelä Carlzon Marcus Västerås

Mungsjö Alexander Västerås

Andersson Axel Västerås

Mustapic Filip Västerås

Jireteg Madeleine Västerås

Berglund Oscar Västerås

Carlforsskas Ekonomi- och Handelsskola

Ekonomiprogrammet

Jernberg Frösslund Meja Västerås

Allard Celine Västerås

Granholm Ronja Västerås

Gotti Irina Västerås

Sjölinder Olivia Kvicksund

Rosenqvist Emilia Västerås

Yilmaz Medine Västerås

Karlsson Viktor Västerås

Laurén Thilda Västerås

Lundblad Malin Västerås

Ahlström Matilda Västerås

Eckerborn Pontus Västerås

Lindberg Jesper Västerås

Dahlbäck Ebba Västerås

Davidsson Frida Västerås

Löfgren Agnes Sala

Florén Linnéa Västerås

Lindgren Ida Västerås

Grimerö Viktor Västerås

Wedelstam Ebba Västerås

Sarfarazi Tina Västerås

Jacobsen Pontus Västerås

Zetterblom Albin Västerås

Skogman Isak Västerås

Landegren Engberg Ludvig Hallstahammar

Landegren Engberg Lukas Hallstahammar

Bresser Erik Västerås

Mattsson Fabian Västerås

Westberg Maja Virsbo

Hellström Alice Hallstahammar

Azizi Dana Sala

Lönnberg David Västerås

Jansson Ella Västerås

Östman Lucas Västerås

Axelsson David Västerås

Vilhelmsson Emelie Västerås

Bandstigen Erik Kvicksund

Andreasson Elsa Hallstahammar

Ulff Vera Västerås

Andersson William Västerås

Baiati Nian Västerås

Hjärpe Emma Skultuna

Moilanen Milja Henna Madelein Hallstahammar

Di Giovanni Nicholas Västerås

Vatka Tilde Hallstahammar

Bergström Alicia Västerås

Fridholm Alice Västerås

Ödman Lukas Västerås

Ani Ninos Västerås

Winberg Ebba Västerås

Segerberg Madelene Hallstahammar

Vestlund Hanna Västerås

Becker William Västerås

Mahad Omar Abdigani Sala

Harrareh Fouad Sala

Ciftci Selin Sala

Hult Fredrika Västerås

Hashi Farahan Abdi Västerås

Källman Elin Västerås

Welander Pontus Västerås

Persson Samuel Västerås

Näsström Amanda Västerås

Grip Gustav Sala

Ekonomiprogrammet, spetsutbildning

Dahlgren Daniela Västerås

Backman Julia PITEÅ

Kim Ye Song Västerås

Lövstrand Santina Västerås

Söderholm Joel Västerås

Liu Angyan Västerås

Westling Julius Västerås

Lindegren Morgan Enköping

Rezai Shila Västerås

Soner Jakob Västerås

Mustonen Hanna Västerås

Laurent Viktor Västerås

Inci Beritan Västerås

Vadlin Alva Västerås

Popkov Emil Västerås

Othman Ameen Waleed Västerås

Gullers Jonas Västerås

Handels- och administrationsprogrammet

Hjelm Wallin Thea Västerås

Stoor Ida Västerås

Vuorijärvi Wilma Enköping

Brandhill Christoffer Västerås

Edin Lindqvist Julia Västerås

Duic Sandra Västerås

Silfver Dahlström Selma Surahammar

Ademi Sead Västerås

Lundgren Elias Västerås

Söderberg Ida Västerås

Glas Cherilynn Västerås

Hytönen Alexander Sala

Wik Miranda Västerås

Agovic Ilma Västerås

Nilsson Fanny Västerås

Abdullah Mahamed Fuad Västerås

Youssef Raoul Västerås

Björk Fahlström Robert Sala

Mohammedi Sina Västerås

Irakoze Bonnevie Västerås

Bjermert Linus Västerås

Gustafsson Ewelina Västerås

Rahimi Mahdi Västerås

Gustafsson Ludvig Västerås

Granberg Josefin Västerås

Lundberg Wilma Surahammar

Tranellska Gymnasiet

Hotell- och turismprogrammet

Lundström Moa KATRINEHOLM

Arvidsson Linnea Köping

Wallin Ebba Kvicksund

Lindblom Linnea MÖKLINTA

Sjödin Julia Enköping

Dymle Lovisa Västerås

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Hedberg Tova Sala

Alfridsson Oliver ALINGSÅS

Lindhult Simon Sala

Frick Tyra AVESTA

Karlström Therese YTTERHOGDAL

Axén Söderberg Ida Västerås

Andersson Isabelle Norberg

Engman Rasmus Västerås

Laine Amanda Ramnäs

Antin Alexander Västerås

Lindell Tove Hallstahammar

Granklint Adelina Västerås

Arntsen Nathalie Västerås

Vrethed Tidekrans Ove Hallstahammar

Fresnais Jonathan Västerås

Vancata Pixie Skultuna

Hagman Jonatan Västerås

Thurgren Tobias Virsbo

Jonasson Gabriel Västerås

Eriksson Maria Västerås

Holmkvist Matilda Köping

Stenby Jennifer Hallstahammar

Galon Alfred Västerås

Olofsson Minetthe Ramnäs

Lång Samuel Västerås

Dahlin Joel Västerås

Enblom Sebastian Västerås

Eriksson William Västerås

Tegborg Emma Köping

Nilsson Nathalie Skultuna

Johansson Jonathan Västerås

Chihadeh Ahmad Sala

Laurikainen Sara Västerås

Karlsson Julia Fagersta

ABB Industrigymnasium

Teknikprogrammet

Berglund Wilma Västerås

Ågren Oscar Kolbäck

Covic Edvin Hallstahammar

Hult Alexander KUNGSÖR

Ebarasi Agosa Västerås

Johansson Laura Västerås

Ejermark Daniel Västerås

Falck Christoffer Västerås

Larsson Samuel Västerås

Steén Jakob Västerås

Eriksson Lovisa Västerås

Hoveklint Amanda Västerås

Andersson Emil Västerås

Domberg Agaton Västerås

Öhman Malte Västerås

Lövgren Richard Västerås

Krecker Vicky Västerås

Salo Rebecka Västerås

Backman Linnea Västerås

Andersson Malin Västerås

Carlsson Alex Kvicksund

Österlund Markus Västerås

Kåregren Emil Västerås

Olsson Erik Västerås

Nordgren Isak Hallstahammar

Herweg Gustav Västerås

Nylander Nordström Moa Västerås

Larsen Rasmus Västerås

Gustén Ellen Västerås

Hvass Anna Västerås

Sjöstrand Amanda Västerås

Dahlin Josefina Västerås

Boivie Harald Västerås

Kangas Hugo Västerås

Nerén Albin Västerås

Wulff Sahlén Carl Västerås

Renell Albert Kvicksund

Lindberg Lova Västerås

Larsson Viktor Västerås

Telenius Olof Västerås

Domberg Julia Västerås

Bäckström Elin Kolbäck

Mofalk August Västerås

Skure Anna Strömsholm

Sjöstrand Noa Västerås

Johansson Nora Västerås

Lindgren Pontus Västerås

Laine Jacob Västerås

Nyrén Max Västerås

Herrera Grandón Matthias Västerås

Ek Evelina Västerås

Mazen Herbe Majed Västerås

Ärleskog Sofia Hallstahammar

Meranius Erik Västerås

Lundqvist Georg Kvicksund

Russberg Christian Västerås

Flykt Gabriel Västerås

Bel Fdhila Mehdi Västerås

Kallio Gabriel Västerås

Sasikumar Abhinav Västerås

Mancuso Melina Västerås

Landström Hedda Västerås

Larsson Angelica Västerås

Brännström Cornelia Västerås

Eklund Tim Västerås

Rebati Nvar Västerås

Nygård David Västerås

Pasanen Felicia Västerås

Lockley Hanna Västerås

Johannesson Moa Västerås

Gräns Alexandra Västerås

Ols Oskar Västerås

Heimersson Axel Västerås

Hallefält Simon Kvicksund

Hjelm Moa Västerås

Saarinen Venla Surahammar

Kensert Forsman Zebastian Västerås

Ottoson Paula Västerås

Olsson Josefin Västerås

Larsson Filip Västerås

Henriksson Tuva Västerås

Vitikainen Linda Maria Västerås

Österlund Ebba Västerås

Vall Andreas Västerås

Gustin Stella Västerås

Wallin William Strängnäs

Söderlund Emma Västerås

Sandberg Nicolaides Isac Västerås

Gesterling Thais Västerås

Berlin Maja Västerås

Rydén Emilia Kvicksund

Palen Amanda Hallstahammar

Andersson Ronja Sala

IT-Gymnasiet

El- och energiprogrammet

Rahunen Morgan Västerås

Karlsson Noel Västerås

Andersson Jonsson Felix Västerås

Hellman Albin Enköping

Xuseen Hamze Cabdirisaq Västerås

Mikkelsen Albin Västerås

Hällström Alek Surahammar

Safir Noorani Västerås

Myrberg Oscar Hallstahammar

Fandi Ahmed Västerås

Thorsell Jacob Västerås

Amigo Wigdén Emilio Västerås

Bergström Niklas ÄNGELSBERG

Gonzalez Alarcon Francisco Västerås

Jakobsson Pontus VALLENTUNA

Spång Tim Västerås

Bergström Emil Hallstahammar

Söderström Jonathan Surahammar

Kamalov Ibrahim Västerås

Tjernlund Jonathan Surahammar

Hansson Engberg Joakim Västerås

Jamshid Ahmadi Västerås

Abdillahi Nour Mohammed Västerås

Pettersson Douglas ARBOGA

Estetiska programmet, Estetik och media

Wennerberg Ellinor Enköping

Gavelin Julie Västerås

Lundberg Jessie Köping

Berg Oliver Surahammar

Hedström Zaion Västerås

Ryman Skoog Ida Västerås

Bech Jasmine Sala

Jaredal Ida Enköping

Egeberg Marcus Västerås

Estetiska programmet, Musik

Stenius Linn Västerås

Widblom Evelina Enköping

Hedman Alexander Västerås

Teknikprogrammet

Kimber Rafael Enköping

Malmgren Marc GRILLBY

Blom Agnes Västerfärnebo

Nygren Rasmus Kvicksund

Forsström Sandra Surahammar

Eriksson Viktor Skultuna

Ismail Kaval Wiria Västerås

Eriksson Ida Surahammar

Turunen Irene Västerås

Forslund Edwin Surahammar

Lundberg Joanna Köping

Braathen Erik Enköping

Obucina Nicholas Enköping

Hjortsberg Lova Västerås

Eriksson Jesper Västerås

Lundblad Dylan Västerås

Li Sihan Surahammar

Sellin Albin Västerås

Strand Leo Västerås

Jansson Sebastian Strömsholm

Zadkov Aleksandr Västerås

Lund Johannes Enköping

Saengprachum Thanyathon Västerås

Baunsgaard Lucas Västerås

Sahlström Tim Västerås

Mirhosseini Leon Västerås

Stridsberg Felix Sala

Yohanes Yoel Västerås

Borgstedt Elton Västerås

Mohammed Nur Najmo Hallstahammar

Sjöholm Carl Västerås

Gustafsson Melinda Västerås

Grillska Gymnasiet Västerås

El- och energiprogrammet

Havesand Kevin Västerås

Reimerth Tea Västerås

Ekblom Mattias Västerås

Jacobson Josef Västerås

Jacquet Simon Hallstahammar

Widerönn Alexander Västerås

Karlefur Linus Västerås

Löfberg Walter Västerås

Tjäder Joel KUNGSÖR

Safari Rebaz Hallstahammar

Österling Pontus Västerås

Isaksson Oliver Västerås

Chiza Shahin Hallstahammar

Blomberg Zuniga Kent Västerås

Hautaviita Dennis Ramnäs

Bogårdh Olle Västerås

Björkman William Västerås

Westin Adam Västerås

Aaka Laith Esam Hana Västerås

Gustafsson Lukas Ramnäs

Inosel Pontus Västerås

Blomqvist Mattias Västerås

Diffang Filip Västerås

Ekonomiprogrammet

Jönsson Lisa Västerås

Jillebo Filippa Västerås

Widell Tyra Hallstahammar

Josefsson Olivia Västerås

Domert Amanda Västerås

Åblad Jonathan Västerås

Widerström Amanda Västerås

Taipale Kevin Skinnskatteberg

Fernström Lovisa Västerås

Ekström Lukas Västerås

Ericsson August Västerås

Stare Bonnie Västerås

Grefweberg Philip Västerås

Wedelstam Louise Västerås

Malmström Oscar Västerås

Berglund Alfons Västerås

Höglund David Västerås

Frank Ellen Västerås

Lindbäck Aron Västerås

Bjurling Alexander Västerås

Hedin Rasmus Västerås

Rösler Hugo Västerås

Österberg Filippa Västerås

Höglind Erik Västerås

Kullman Karl Västerås

Kaciku Arlind Västerås

Oraham Mariam Västerås

Francis Diana Västerås

Husin Faisal Västerås

Estetiska programmet, Estetik och media

Guilliams Ellen Västerås

Nilsson Tilde Hallstahammar

Klemola Mathilda Västerås

Bärudde Mira Bålsta

Källström Ronja Västerås

Irvebrant Matilda Enköping

Granlund Julia Västerås

Samhällsvetenskapsprogrammet, Beteendevetenskap

Razpotnik Lovisa Surahammar

Hjortstam Albin Västerås

Tomas Sara Västerås

Söderberg Hedda Västerås

Kleinferchner Carolina Surahammar

Forsberg Elin Västerås

Aronsson Hugo Västerås

Nehrman Moa Västerås

Enarsson Hanna Västerås

Grönros Vera Västerås

Ekerby Ellen Västerås

Engvall Frida Ramnäs

Nordström Pontus Västerås

Popovic Asta Västerås

Dunwinge Linus Sala

Althén Tea Västerås

Tidvall Leo Västerås

Lärk Cornelia Västerås

Arntsen Soto Cassandra Surahammar

Fredriksson Klara Västerås

Edenhall Linn Västerås

Karlsson Olivia Västerås

Svanström Emil Kvicksund

Marchente Törnkvist Emmy Västerås

Dahlberg Petter Västerås

Carlsson Evelina Västerås

Mulder Jennifer Virsbo

Lundström Elin Västerås

Rudén Wilma Västerås

Segerbo David Norberg

Samhällsvetenskapsprogrammet, Media och journalistik

Högkvist Lovisa Kolbäck

Blomstedt Thelma Köping

Manske Sanna Västerås

Högberg Ella Västerås

Lindström Evelina Hallstahammar

Larsson Filippa Västerås

Nyström Hilma Västerås

Helsing Wilma Västerås

Melin Sander Eskilstuna

Akterhag Felicia Västerås

Boman Viktor Västerås

Al-Swej Hussein Ahmad Zaki Hamad Zaki Västerås

Tengström Johanna Ramnäs

Teknikprogrammet

Danneby Anny Sala

Löfström Molly Surahammar

Malmborg Oscar Västerås

Pernell Liam Västerås

Bornström Miranda Västerås

Larsson Theodor Västerås

Lundin Philip Västerås

Fahradin Bear Nidal Västerås

Abdul Rauf Ahmed Shahid ARBOGA

Linder Joel Västerås

Johnsson Filip Västerås

Johansson Linus Västerås

Nilsson Gustav Västerås

Antman Felix Västerås

Bergström Elin Västerås

Gustafsson Henry Västerås

Bjurkvist Samuel Västerås

Larsen Elvin Västerås

Sundt Fredrik Västerås

Andersson Alexander Västerås

Malinaric Oliver Västerås

Kirkhaug Noah Surahammar

Kabele Max Västerås

Heidling Filip Västerås

Badri Soar Västerås

Svensson Albin Västerås

Hellman Samuel Västerås

Pedersen Elliot Västerås

Pettersson David Västerås

Noor Mohammad Samir Västerås

Jensen Gymnasium

Ekonomiprogrammet

Ekman Vendela Västerås

Parkkila Celine Kvicksund

Abdulmasih Raghda Imad Abdulmasih Västerås

Söderström Alva SKOKLOSTER

Dreyer Meia SKOKLOSTER

Holmbäck Pontus Västerås

Hussein Abdullahi Muhammed Västerås

Bata Ibrahim Mohamed Västerås

Barzan Mahmud Muhammad Västerås

Shalaji Lisa Västerås

Abdelkadir Mohammed Ahmed SKELLEFTEÅ

Kurbanova Lola Enköping

Naturvetenskapsprogrammet

Winroth Samuel Enköping

Håkonsen Linus Surahammar

Sköld Wilma Fagersta

Dölek Melissa Enköping

Blockhammar Paula Riddarhyttan

Zdesar Sofia Västerås

Al-Sheikh Fatima Västerås

Youssef Elfa Västerås

Murad Basima Yaser Enköping

Yacoub Celin Västerås

Abo Saleh Ahmad Majduldin Västerås

Keza Aaliyah Aella Västerås

Abdirahman Muhammed Hanna Västerås

Youssef Eliam Västerås

Ghebresziabiher Tnbit Isayas Surahammar

Samhällsvetenskapsprogrammet

Hohenthal Leonie Enköping

Sarlin Evelina Västerås

Nordmark Ebba Västerås

Bernhardsson Sabina Fagersta

Eriksson Linea Kolbäck

Alzawahri Jenny Enköping

Renbäck Maya Västerås

Östman Amanda Västerås

Saman Mahmoud Shaza Västerås

Engman Ida Åström Enköping

Lötegård Nelly Andersson Enköping

Katrin Lydia Västerås

Thors Frida Västerås

Niemiec Kacper Kamil Västerås

Khaki Nima Enköping

Bjermert Emma Västerås

Salah Hussein Shilan Västerås

Jihad Noor Qusay Jihad Västerås

Kunskapsgymnasiet

Ekonomiprogrammet

Liljefors Gustav RANSTA

Ahlström Josefine Hallstahammar

Kolsmyr Elin Västerås

Rudelius Celina Västerås

Sheik Mano Mohamed Västerås

Söderqvist Emilia Västerås

Dawli Joelle Krylbo

Abdirisak Amin Khalid Västerås

Ali Khaalid Iid Enköping

von Walden Emilia Skinnskatteberg

Cucalon Lycken Axl Västerås

Naturvetenskapsprogrammet

Hellstrand Elin Enköping

Erlewing Ingrid Enköping

Vainikainen Minna Fagersta

Andersson Jennifer Västerås

Eriksson Alexandra Enköping

Johansson Fryklöf Elliot Västerås

Rivell Cassandra Köping

Backman Alice Enköping

Hussaini Mustafa BOLLNÄS

Jurewicz Emilia Västerås

Kuyda Anna Västerås

Fiori Ameller Jennifer Köping

Kashash Ali Västerås

Montero Nicolas Fagersta

Baire Bella Biemnet Enköping

Ali Rager Västerås

Bitar Mohamad Diaa Västerås

Muhammed Ahmed Karin Västerås

Teymore Sajjad Västerås

Sino Siban Västerås

Hassan Mubarik His Enköping

Moloud Poor Medya Västerås

Samhällsvetenskapsprogrammet

Brundin Siri Enköping

Magnét Ebba Enköping

Gribkova Viktoriya Västerås

Kjellvén Sjöberg Victoria Västerås

Brundin Ellen Enköping

Nordström Linnéa Enköping

Strandh Amanda BORLÄNGE

Eriksson Ludvig Västerås

Geerhold Nils Sala

Ribeiro Johansson Samantha Västerås

Gustafsson Sofia Västerås

Vilhelmsson Klara Enköping

Wahlund Amanda Enköping

Wilhelmsson Felicia Hallstahammar

Wigdell Elisa Enköping

Petersen Melvin Västerås

Wientorp Moa Västerås

Wikner Almhed Erik Enköping

Malmström Noa Västerås

Alamiekkoja Jacob Enköping

Omar Amal Hassan Västerås

Kopparlundsgymnasiet

Estetiska programmet, Estetik och media

Andersson Julia Västerås

Tavassoli-Dinani Sara Västerås

Axmark Melinda Kolbäck

Al Jundi Haya Västerås

Norgren Felicia Skultuna

Phokhom Angela Kolbäck

Nordqvist Nerén Tova Västerås

Spång Linnéa Västerås

Eriksson Henrik Västerås

Olsson Jacob Västerås

Holmström Ida Västerås

Mondlane Åström Hannah Västerås

Hedlund Metzger Frida Västerås

Holmström Viktoria BETTNA

Kahlert Alva Västerås

Ehrlin Julia Västerås

Sällberg Emil Västerås

Johannessen Ian Västerås

Sjölinder Selma Västerås

Westling Emmie Västerås

Michalek Ljungquist Noah Västerås

Loeper Theo Västerås

Mellberg Emma Västerås

Eriksson Maya Enköping

Samhällsvetenskapsprogrammet

Karlsson Katarina Västerås

Tümer Deniz Köping

Lie Jonatan Västerås

Hassan Abdirisaq Ahmed Västerås

Realgymnasiet Västerås

Hantverksprogrammet, Stylist

Sandström Maja ARBOGA

Olsson Bergstedt Cecilia Skinnskatteberg

Andersson Ella Västerås

Björnberg Alma Norberg

Wasberg Olivia Enköping

Johansson Ebba Västerås

Fischer Julia Västerås

Widén Louise Eskilstuna

Sjödin Linnéa Enköping

Wester Alva Fagersta

Hall Emma Eskilstuna

Kettunen Natalie Fagersta

Forsell Madeleine Eskilstuna

Boger Linnea Hallstahammar

Almenius Felicia Enköping

Forsman Tova Surahammar

Carlström Bylén Linnéa Virsbo

Öhlén Lina Bålsta

Chabbani Leyla Fagersta

Lillemets Lovisa Eskilstuna

Ruus Natalie Eskilstuna

Gorgis Lydia Eskilstuna

Persson Tuva Fagersta

Kuhmonen Vanessa Västerås

Tuvesson Julia Västerås

Klintåker Joline Västerås

Leskinen Embla Västerås

Naturbruksprogrammet, Djur

Gustafsson Moa Västerås

Ellerstedt Selma Surahammar

Loberg Ida Enköping

de Carro Emma Västerås

Vilhelmsson Stina Västerfärnebo

Rådberg Johanna Västerås

Alebark Tova Enköping

Berg Jack Surahammar

Fernlund Sara Hallstahammar

Eriksson Linn Västerås

Miller Holly VALSKOG

Holmberg Vedh Michaela Västerås

Themnér Westerdahl Vera Västerås

Karlsson Mattias Västerås

Stridbeck Alice GRILLBY

Polzer Elsa Enköping

Boger Karolin Hallstahammar

Forsström Sofia Surahammar

Lundin Molly Enköping

Ryding Büchler Johan Västerås

Kaarsberg Varja RANSTA

Hansson Emily Västerås

Gref Ellinor Ramnäs

Akterhag Emma Västerås

Naturbruksprogrammet, Hund

Pettersson Alva Västerås

Brofeldt Wilma Västerås

Schnee Åberg Angelica SIGTUNA

Larsson Noella Kristina Västerås

Eriksson Jonas RANSTA

Nilborn Catalina Västerås

Naturbruksprogrammet, Häst

Peterson Maja Västerås

Alebark Jenny Enköping

Saidra Amanda Bålsta

ÅLIND KAROLIN SÖDERBÄRKE

Smevold Linn Skultuna

Rönnberg Julia Västerås

Tajic Nelly Hallstahammar

Lundin Moa Västerås

Pedersen Larsson Emelie Köping

Gabrielsson Felicia Kolbäck

Melinder Emma Västerås

Klasén Emma ARBOGA

Naturbruksprogrammet, Natur och äventyr

Gradstock Malva Enköping

Johansson Isabell Enköping

Vännström Caroline Kvicksund

Runborg Tilde Västerås

Hoffman Maja Enköping

Drewsen Tilde Enköping

Jensen Daniel ARBOGA

Andersson Moa Västerås

Thoren Business School

Ekonomiprogrammet

Söderqvist Theo Köping

Vig Sanna Enköping

Forssell Alice Köping

Karhukorpi Heidi Sala

Rosdal Benjamin ARBOGA

Bagge Tuva Surahammar

Sjögren Emma Västerås

Sjölund Ellinor Västerås

Nygårds Brunberg Evelina HEBY

Deltér Viggo Västerås

Al-Brwi Morin Nabil Matti Västerås

Davidsson Lisa Västerås

Sund Jennifer Västerås

Johansson Victoria Västerås

Stålberg Alma Västerås

Rydberg Elin Västerås

Nyberg Lund Hilma Enköping

Eliasson Tereza Västerås

Kiiveri Tuva Västerås

Antwan Anna Västerås

Aykal David Enköping

Andersson Kasper Surahammar

Nikolic Olivia Västerås

Mahmud Najma Västerås

Kantavanich Max Västerås

Johansson Spinord Amanda KARLSTAD

Svennblad Isabell Västerås

Hjorth David Västerås

Lisegran Nicole Köping

Skillhammar Rasmus Kvicksund

Penzo Leon Enköping

Forsberg Johanna RANSTA

Carol Hannah Västerås

Kartal Zebastian Västerås

Söderholm Måns Västerås

Hasan Ahmed Västerås

Nykvist Adam Västerås

Gallo Philip Enköping

Kullinger Ronja Surahammar

Eriksson Rebecca Västerås

Holmberg Vincent Västerås

Ghobadi Marco Västerås

Edvinsson Oliver Västerås

Karlsson Josephine ARBOGA

Mohammed Dalia Västerås

Delic Almir Västerås

Svedberg Wilma Västerås

Ibrahim Iman Karmell Enköping

Schiappacase Dalli Västerås

Deda Doreta Ramnäs

Naturvetenskapsprogrammet

Pfeffer Adrian Västerås

Mokoko Denisia Västerås

Viero Stella Skultuna

Vata Algers HORNDAL

Lindgren Madeleine Västerås

Kurtagic Leila Västerås

Ingabire Clairia Västerås

Engström Sara Västerås

Altun Firat Västerås

Nilsson Simon Västerås

Seraj Shelan Västerås

Saleh Hassen Västerås

Yusuf Salma Västerås

Nokkosmäki Jasper Hallstahammar

Lindholm Julia Västerås

Darwis Daniel Västerås

Al-Mayah Ayat Västerås

Hernandez Burgos Jacqueline Västerås

Aljendi Abdulrahman Västerås

Manxhuka Krenar SAMADREXHË, KOSOVO

Samhällsvetenskapsprogrammet

Bergqvist Melker ARBOGA

Yenioglu Celine Eskilstuna

Yüksel Selin Hallstahammar

Ohannessian Nina Västerås

Hanna Melissa Västerås

Abdullahi Abukar Nasteho Västerås

Adam Mahamed Sahra Västerås

Nordin Elise Västerfärnebo

Tingström Tova Västerås

Hedlund Albin Västerås

Laxbäck Anton Västerås

Hanna Patricia Västerås

Kitti Authén Nova Västerås

Löfvenius Wilma Västerås

Andersson Lucas Sala

Alkhamasi Ali Västerås

Flykt Amanda Västerås

Dolfei David Västerås

Johansson Matilda Enköping

Diaz Alarcon Marc Anthony Västerås

Ali Faiza Rage Västerås

Östensson Cardozo Fredrik Västerås

Pezatikos Dhanais Västerås

Svensk Emil Västerås

Chamoun Anna-Kristen Västerås

Mohamed Suraya Västerås

Le Benny Västerås

Salleh Dyako Västerås

Ezadi Foad Västerås

Filipsson Pontus Västerås

Marho George Västerås

Nkurunziza Kevin Västerås

Omar Abdishukri Hassan Västerås

Hasan Hasan Västerås

Västerås Citygymnasium

Barn- och fritidsprogrammet

Blomberg Evelina SKÖVDE

Eriksson Elliot Västerås

Pilheden Viktor Strängnäs

Hotell- och turismprogrammet

Grönros Julia Sala

Kjellin Ellen Västerfärnebo

Ralgård Tilde Sala

Högström Emma Västerås

Karamani Melinda Köping

Ahrel Frida ARBOGA

Abdi Hamza Köping

Naturvetenskapsprogrammet

Mohammad Ali Siyal Västerås

Alsadeek Hala Fagersta

Samhällsvetenskapliga programmet

Pettersson Tilda Sala

Fors Märta SÖDERBÄRKE

Fyhr Filip Västerås

Larsson Jennifer ULLÅNGER

Vård och omsorgsprogrammet

Liljeholm Elma Fjärdhundra

Västerås Idrottsgymnasium

Samhällsvetenskapliga programmet

Rosborg Jesper Västerås

Brenner Liam Hallstahammar

Lundgren Lucas Hallstahammar

Backby Isac Västerås

Erlangsen Philip Norberg

Söderqvist Högberg Izabelle Västerås

Isaksson Ida Västerås

Holmberg Sebastian Västerås

Iggström David Västerås

Mohamad Kanatra Samir Västerås

Pettersson Hugo Västerås

Fredriksson Jesper Surahammar

Wahlström Hellkvist Marion Västerås

Hendel Jacob Västerås

Westerberg Filip Västerås

Al-Swej Hasan Ahmed Zaki Hamad Zaki Västerås

Nyström Edvin Västerås

Morgan Joacim Västerås

Ademi Ardit Västerås

Jansson Ellen Västerås

Persson Rasmus Västerås

Cherif Oscar Västerås

Isaksson Nahlén Phidelie Västerås

Forsman Anton Västerås

Bunjaku Leutrim Västerås

Gök Joshua Västerås

Praktiska Gymnasiet Västerås

El- och energiprogrammet

Lavinto Robin Västerås

Vahe Lisa Västerås

Larsson William Västerås

Järvinen Adina Västerås

Mohammed Abdimajid Västerås

Svanbom Ponthep Västerås

Huerta Olivares Bryan Västerås

Ali Ruqiyo Hallstahammar

Andersson Simic Benjamin Västerås

Ringström Hugo Bålsta

Vångberg Dennis Västerås

Abdulkarim Sokar Västerås

Khamkhoev Abdallah Hallstahammar

Hagström Robin Hallstahammar

Engvall Leonard Fjärdhundra

Folkjern Lucas Västerås

Nascimento Abdias Marcolino Eskilstuna

Svensson Martin Västerås

Hantverksprogrammet, Frisör

Jacobsson Nathalie Västerås

Massaro Isabella Västerås

Pettersson Hilda Fagersta

Florinus Sofie Skultuna

Näsman Jennifer Västerås

Zeia Rami Västerås

Nilsson Emili Västerås

Memisevic Amanda Köping

Hantverksprogrammet, Hudvård

Vretling Jennifer Västerås

Holmin Tuva Kolbäck

Grusell Alma Skinnskatteberg

Mäntyharju Vendela Västerås

Eriksson Clara Västerås

Rödlund Evelina Västerås

Hantverksprogrammet, Låssmed

Mellberg Ludvig Västerås

Steen Victor Västerås

Hantverksprogrammet, Stylist

Bourhil Mirja Surahammar

Johansson Wilma Strömsholm

Josefsson Maja Västerås

Vidén Natalie Ramnäs

Salomonsson Lisa Eskilstuna

Jonsson Anna Eskilstuna

Pettersson Mitts Moa Kolbäck

Svedin Linn Västerås

Lehmbeck Steve Västerås

Gerges Jesica Eskilstuna

Redberg Garcia Ellen Skinnskatteberg

Lundqvist Elin Enköping

VVS- och fastighetsprogrammet

Andersson Hampus Enköping

Bejersten Filip Västerås

Fröman Edvin Enköping

Hiltunen Leif Västerås

Mogren Felix Västerås

Abdullahi Abdirahman Västerås

Palokoski Ville Västerås

Falk Johan Virsbo

Altay Hamza Västerås

Vickman Robin Sala

Spjut Jesper Västerås

Malmberg Hannes Västerås

Trude Marcus Västerås

Salihi Rolend Västerås

Cederborg Jakob Västerås

Ahmed Serag Monir Mahmod Enköping

Karlsson Anton Västerås

Västerås Ridgymnasium

Naturbruksprogrammet, Häst och hund

Lervik Valdine Bålsta

Ekvall Milou Sala

Nolemo Ellen Västerås

Jöransson Mia ARBOGA

Osbeck Hanna Västerås

Aurell Sandra ENEBYBERG

Klinga Härdevik Svea Kolbäck

Carlbäck Nellie SALBOHED

Lundblad Anna Hallstahammar

Ejnarsson Lukas Västerås

von Walden Vidman Fanny Köping

Uppgren Elsa GUSTAFS

Engqvist Isabella MARIEFRED

Mäki Elina TRÖNÖDAL

Pöhö Ronja FORS

Wikander Alexandra VALSKOG

Samuelsson Emma DALA-JÄRNA

Pettersson Söder Wilma Köping

Eklund Alicia Köping

Lundberg Izabelle Västerås

Yrkesgymnasiet

Bygg- och anläggningsprogrammet, Hus, lärling

Larsson Samuel Surahammar

Thyr Melinda Enköping

Holm Emil Surahammar

Norlin Max Hallstahammar

Utter Jesper Västerås

Thornell Oscar Surahammar

Ödman Elias Surahammar

Salih Shaho Västerås

Stolpe Filip Västerås

Morberg Elias Västerås

Johansson Joakim Hallstahammar

Nilsson Emil Surahammar

Nilsson Elias Surahammar

Zeijlon Filip Västerås

Gebreweldi Robel Västerås

Yechoh Maickel Västerås

Wecksell Lucas Västerås

Grip Oliver Surahammar

Jönsson Joel Västerås

Mohammed Siver Västerås

Vesterholm Dion Västerås

El- och energiprogrammet, Elteknik, lärling

Da Re Vincent Kolbäck

Björklund Adam Hallstahammar

Ondracek Tim Västerås

Linnerud Maximus Västerås

Nyberg Filip Hallstahammar

Geidemark Alex Hallstahammar

Fryklöf Matteus Västerås

Mikkelsen Samuel Hallstahammar

Kristensen Alice Västerås

Vikblom Henrik Västerås

Lindholm Sebastian Hallstahammar

Bergström Siklo Matilda Eskilstuna

Pettersson Emil Hallstahammar

Enlund Hampus Hallstahammar

Hassan Mohamed Ilmi Skultuna

Bodin Adam Västerås

Boger Martin Hallstahammar

Kiiskilä Fredrik Västerås

Issa Tony Västerås

Mojlanen Oskar Hallstahammar

Fordons- och transportprogrammet, Personbil, lärling

Sköld William Västerås

Johansson Linus Hallstahammar

Olofsson Rasmus Enköping

Barsoum Delmon Västerås

Aiderfors William Västerås

Zakar Kevork Västerås

Kir Ali Västerås

Handels- och administrationsprogrammet, lärling

Zetterström Eric Västerås

Bodin Ellinor Hallstahammar

Sultani Friad Västerås

Hanna Daniel Västerås

Lindeman Lia Hallstahammar

Andersson Emma Surahammar

Janabi Mahmood Yahya Dheyab Västerås

Awnuur Kawsar GÄVLE

Abo Darius Västerås

Aartola Cornelia Surahammar

Tepsi Saeed Västerås

Hantverksprogrammet, Frisör, lärling

Olofsson Jenny Ramnäs

Balkén Ida Enköping

Acar Natalie Västerås

Jyrenfors Embla Västerås

Christensen Mathilde Norberg

Sjölander Linnéa MATFORS

Larsson Evelina Köping

Vård- och omsorgsprogrammet, lärling

Eriksson Jennie Sala

Berg Pärpe Ebba Västerås

Kinnunen Alice Skultuna

Eriksson Ina Hallstahammar

Abdi Rahma Mustafe Hallstahammar

Castagna Emma Västerås

Eriksson Felice Västerås

Hansen Emmelie TORSHÄLLA

Hawas Dan Västerås

Gashi Dominik Västerås

Abdul Qayoom Asadullah Västerås

Khorshid Dunya Västerås

Dahlström Isak Sala

Ahmed Ahmed Mohidin Hallstahammar

Al Habach Mariam KUNGSÖR

Hertze Michelle Skultuna

Almegård Elias Västerås

Ridsportsgymnasiet Strömsholm

Naturbruksprogrammet

Drugge Krook Tyra Sundsvall

Söderkvist Emma SKILLINGARYD

Persson Ida MULLSJÖ

Brandell Lovisa LULEÅ

Norlin Ebba NORRKöping

Wallin Ida ÅBY

Loboda Stella ÖSTHAMMAR

Brännström Matilda ÖSTHAMMAR

Trulsson Tilda HARBO

Hammar Tombi LINKöping

Svenhage Krog Astrid STOCKHOLM

Backman Emilia TÄBY

Wennergren Jasper VÄLLINGBY

Salkert Mirabell Bandhagen

Abramsson Thea Älvsjö

Holmgren Jenny LJUSTERÖ

Aujalay Zack ÅRSTA

Hellström Amanda Stockholm

Mockrish Sebastian Täby

Thomasson Alice ÄLTA

Wickström Amelie Upplands Väsby

Hofmeijer Julia Tullinge

Tengqvist Alva Enskededalen

Ask Wilda Bålsta

Weidlitz Wilma SALTSJÖ-BOO

Lainpelto Sophie Bålsta

Strand Annie VANSBRO

Norberg Louise JÄTTENDAL

Almquist Matilda HEDEMORA

Ohlin Moa TÄBY

Wikström Adéle Eskilstuna

KARLSSON WILLIAM Köping

Schumann Jessica Kolbäck

Walser Elin Hallstahammar

Om kommentarer på denna sajt

Hej! Vad tycker du om det du just läst? Bidra gärna med tankar och synpunkter men tänk på att det bästa sättet att hitta läsare är att hålla sig kort och koncis, med en god ton. Glöm inte att dela alla artiklar du kommenterat – för ännu mer debatt! Här kan du läsa mer om vilka regler som gäller i våra kommentarsfält.

Comments powered by Disqus.